Zalety

Odkrywaj nowe funkcje Mobevo.

 • Lepsza organizacja pracy

  Nie musisz korzystać z wielu, niekompatybilnych ze sobą programów. Na platformie Mobevo masz wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia biura księgowego. Dzięki wspólnej bazie danych nie tylko oszczędzisz czas, ale zautomatyzujesz również wiele czynności, które dotychczas trzeba było wykonywać ręcznie.

 • Prosta i szybka metoda archiwizacji

  Nie masz miejsca na przechowywanie teczek z papierowymi dokumentami? Nie musisz go szukać. Na platformie Mobevo otrzymujesz nieograniczone miejsce na serwerach, gdzie możesz umieścić zarchiwizowane dokumenty. Masz do nich dostęp od ręki, bez długiego przeszukiwania segregatorów

 • Więcej czasu

  Mobevo znacznie przyspiesza wprowadzanie faktur, pozwalając zaoszczędzić czas. Możesz go poświęcić na planowanie strategiczne i rozwijanie swojego biznesu lub… na własne hobby, zamiast marnować na żmudne prace biurowe.

 • Kompatybilność

  Mobevo bezproblemowo współpracuje z popularnymi programami do fakturowania i rozliczeń (m.in. takimi jak Comarch ERP Optima, Insert GT, Enova, Symfonia). Nie musisz zmieniać oprogramowania, ale – korzystając z Mobevo – możesz poprawić efektywność jego działania.

 • Dodatkowe funkcje

  Platforma Mobevo to nie tylko prosty program do skanowania faktur. To również szereg ułatwień, które przydadzą się w codziennym funkcjonowaniu biura. Chcesz sprawdzić statystki, skorzystać z arkusza kalkulacyjnego lub zanotować informację w kalendarzu? Sięgnij do Mobevo, gdzie wszystkie te funkcje są do twojej dyspozycji.

 • Bezpieczeństwo danych

  Troszczysz się o ochronę danych osobowych klientów i ochronę informacji poufnych? Platforma Mobevo zagwarantuje bezpieczeństwo twoich dokumentów. Połączenie szyfrowane SSL i dostęp jedynie na podstawie hasła uniemożliwią udostępnienie danych osobom trzecim.

Jedna cena, brak ograniczeń

Potrzebujesz więcej stanowisk, chcesz wprowadzić więcej faktur? Nie ma problemu! Na platformie Mobevo nie ma ograniczeń ilościowych. Możesz dodać dowolną ilość dokumentów i upoważnić wybraną liczbę pracowników do pracy w systemie. Wszystko w tej samej cenie!