• Przyspiesz przetwarzanie faktur

  Koniec z mozolnym wprowadzaniem faktur do programu księgowego! Już teraz przestań tracić Twój cenny czas. Pracuj dwa razy szybciej przy użyciu platformy MOBEVO.

 • Używaj narzędzi usprawniających pracę

  Uczynią one twoją pracę efektywniejszą, abyś już nigdy nie miał(a) poczucia straconego czasu.

 • Archiwizuj faktury

  Zeskanowane faktury będą już zawsze szybko dostępne. Z poziomu Twojego programu księgowego możesz wyświetlić dokument, wydrukować go lub przesłać pocztą elektroniczną. Koniec z szafami pełnymi papierów.

 • Daj dostęp online

  Twoi klienci już nie będą dzwonić do Ciebie aby pytać o wysokość swoich zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego i ZUS. Z poziomu aplikacji przekażesz informacje na platformę a Podatnik, logując się na swoje konto, ma dostęp do nich 24 godziny na dobę.

 • Stosuj podpis elektroniczny

  Podpisuj swoim certyfikatem kwalifikowanym wszelkie dokumenty i przekazuj je klientowi lub jego bankowi.

  To naprawdę wielka oszczędność papieru.

 • Bądź bezpieczny

  Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich danych. Stosowane przez nas zabezpieczenia takie jak  certyfikat SSL czy  kopie bezpieczeństwa pozwolą Ci zapomnieć o niepożądanych, wrogich działaniach. To my dbamy o bezpieczeństwo i dajemy gwarancję stabilności systemu.

 • +4000000+

  Przetworzonych faktur

 • 7000+

  Zadowolonych użytkowników

 • 173

  ulepszeń programu Mobevo

Co nas wyróżnia

Brak limitu faktur

Jedna, stała opłata bez względu na liczbę faktur.


Nie myśl o kosztach, ani progach. Nie zastanawiasz się czy u konkretnego klienta stosować system.

Czytaj więcej

Dowolna liczba stanowisk

Masz firmę wielooddziałową? A może myślisz o otworzeniu filii w innym mieście?


Mobevo zautomatyzuje współpracę zdalną bez dodatkowych opłat.

Czytaj więcej

Nieograniczona przestrzeń

Planujesz korzystać z chmury? Nie musisz inwestować w serwer firmowy. Oddajemy dla ciebie serwery dedykowane z szybkimi czterordzeniowymi procesorami. Odpowiednia kompresja zapewnia, że nigdy nie zabraknie Ci miejsca na skany faktur.

Czytaj więcej

Opinie naszych użytkowników

Agnieszka Kowalska

Agnieszka Kowalska

Biuro Rachunkowe "U Kowalskich"

"Nie wyobrażałam sobie, że wprowadzanie faktur można tak ułatwić. Wciąż odkrywam nowe funkcjonalności. Świetnie współpracuje z Comarch Optima. Mobevo sprawdza się w moim biurze w 100%. "
Dariusz Michał Malinowski

Dariusz Michał Malinowski

doradca podatkowy

"Mobevo bardzo sprawdza się w wielooddziałowej organizacji naszej kancelarii. Uważam, że w dzisiejszych czasach używanie takiego narzędzia w kancelariach doradców podatkowych, zajmujących się usługami rachunkowymi, powinno stać się standardem."
Joanna Szyszkowska

Joanna Szyszkowska

Profit Biuro Rachunkowe

System Mobevo wybraliśmy wiosną 2016 roku, spośród innych pozycji na rynku. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru i możemy polecić platformę Mobevo. W znacznym stopniu przyśpieszyliśmy wprowadzanie faktur do programu księgowego, a nasza praca stała się dużo przyjemniejsza i prostsza. Rekomendujemy i polecamy go z przyjemnością.
Adam Mularczyk

Adam Mularczyk

ABM Consulting

Od ponad pół roku korzystamy z oprogramowania MOBEVO i jesteśmy bardzo zadowoleni z używania systemu. Dzięki aplikacji udało nam się podnieść komfort codziennej pracy. Wprowadzanie dokumentów przy pomocy MOBEVO skraca czas pracy. Polecam ze względu na wysoką jakość aplikacji oraz wykwalifikowaną kadrę, która dba o wysoki poziom obsługi klientów i zapewnia stałe wsparcie.

Mobevo współpracuje z systemami księgowymi:

 

 • sys_insert

 • sys_evenova

 • sys_comarch

 • symfonia-m